HİZMETLERİMİZ


Depolama ve Ambalajlama

Taşımacılık söz konusu olduğunda depolama ve ambalajlama konuları da dikkat edilmesi gereken noktalardandır. Ambalajlama herhangi bir ürünün bir yerden bir yere nakli sırasında zarar görmemesi için alınan önlemlerden biridir. Ürünlerin taşınması, saklanması, korunması için kullanılan yapılan ürünlerin tamamı ambalaj kapsamına girer. Ambalajlar malzeme cinslerine göre farklı farklı şekillerde olabilir. Ambalaj çeşitleri ahşap, plastik, cam, kağıt, metal gibi farklı çeşitlerde olabilir. Malzemelerin ambalajlanıp nakliye ve taşıma süreci için hazır hale getirilmesi aynı zamanda da eşyaların herhangi bir zarar görmemesi için oldukça önemli bir konudur. Nakliye işlemi sürecinde en önemli denebilecek ilk aşamasını ambalajlama işlemi oluşturmaktadır.

İstanbul içinde Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nda taşınma sürecinizi profesyonel bir şekilde yönetecek olan Semt Nakliyat olarak size hem uygun fiyatlı bir depolama ve ambalajlama hizmetleri de sunmaktayız. Bu sayede taşınacak eşyalarınızı evinizden alarak dikkatle paketler, ambalajlar ve depolanacak yere güvenli bir şekilde aktarırız. Müşteri olarak sizin belirleyeceğiniz gün ve saate bu işleriniz özenli ve dikkatli bir şekilde gerçekleştiririz. Firma olarak sunduğumuz depolama hizmetiyle de eşyalarınızı özenle depolarız. Ayrıca kıymetli eşyalarınızı ambalajlayarak depolar ve korunuruz. Firmamız tarafından, uygun fiyatlarla taşınmak isteyenlerin hem taşınma hem de depolama ve ambalajlama işleri tüm ayrıntılara dikkat edilerek yapılır. Taşınma sürecinin en büyük yükünden sunduğumuz bu hizmetleri kullanarak kurtulabilirsiniz. Tecrübeli çalışanlarla firmamız hem taşınma hem de depolama ve ambalajlama süreçlerinde en kaliteli ve hızlı hizmeti size sunarak işinizi en kısa sürede halletmenizi sağlamak için çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız ile müşterilerinin sorunsuz bir taşınma süreci yaşamasını sağlamayı hedeflemekteyiz. İstanbul içindeki tüm depolama ve ambalajlama işlerini özen ve hassasiyetle üstlenen Semt Nakliyat olarak, müşterilerimize kaliteli bir hizmet sağlamak için profesyonel ekipleri ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.Evden Eve Taşımacılık

Taşınma süreci akla geldiğinde ev belirleme ilk zorlu aşaması ise ikinci zorlu aşama da bir evden diğer eve eşyaları taşımaktır. Aynı şehirde de olsa bir yerden bir yere koca bir evin eşyasını nakletmek profesyonel yardım alınması gereken işlerden biridir. Bu noktada evden eve taşımacılık hizmetleri veren profesyonel firmalardan Semt Nakliyat olarak bu süreci sizin için kolay ve konforlu bir hale getirmek için çalışıyoruz. İstanbul’da ister aynı yakada yer alan evden eve taşımacılık olsun isterseniz de Anadolu Yakası’nda Avrupa Yakası’na ya da Avrupa Yakası’ndan Anadolu Yakası’na farklı yakalardaki evlerden nakliye edilecek olsun işlerinizi kolaylıkla halledebiliriz.

Evden eve taşımacılıkta isterseniz büyük parçalarınızı isterseniz de çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı veya fırın gibi beyaz eşyalarınızı elektronik parçalarınızı taşıyabiliriz. Bu şekilde parça parça nakliyat yerine evden eve nakliyat yaptırarak tüm ev için bir fiyat alabilir ve bu sayede sorunsuz ve konforlu bir şekilde taşınma işinizi halledebilirsiniz. Demonte gibi yeniden sökülüp takılabilen eşyalar dışında demonte olmayan büyük hacimli eşyalarınızın taşınmasını da bu şekilde güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Evden eve taşımacılık işleriniz için tercih edeceğiniz Semt Nakliyat olarak bu konuda size kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmet sunmaktayız. Belirleyeceğiniz gün ve saatlerde bir evden diğer eve eşyalarınızı sorunsuz ve güvenli bir biçimde naklederek taşınma işinde üzerinizden büyük bir yükü kaldırmayı hedeflenmekteyiz. Ayrıca bu hizmetle nakliye işini hem daha kısa sürede halletmiş olacak hem de taşındığınız bölgede komşularınıza da rahatsızlık vermemiş olacaksınız. Profesyonel bir şekilde taşınma sürecini yöneterek yeni taşındığınız evin diğer işleri ile meşgul olabilirsiniz. Tüm bu taşınma işlerini hallettikten sonra yeni yaşam alanınızın keyfini daha az yorulmuş bir şekilde sürmeye başlayabilirsiniz.Ofis ve Çeyiz Taşımacılığı

İstanbul içerisinde bir noktadan bir noktaya ofis ve çeyiz taşımanız gerekiyorsa profesyonel yardım almak en akıllıca çözüm olacaktır. Ofis ve çeyiz taşımacılığı söz konusu olduğunda bu sürecin hızlı ve sorunsuz olması oldukça önemli bir konudur. Ofis gibi çalışma ortamlarının bir yerden bir yere taşınması demek hem zaman hem de para kaybına sebep olabilir. Bu yüzden taşınma sürecinin olabildiğince hızlı, güvenilir ve konforlu bir şekilde yönetilmesi gerekir. Semt Nakliyat olarak taşımacılık sektöründe hizmet vermeyi sürdürmekteyiz. Güvenilir bir firma olarak İstanbul içerisinde tüm ofis ve çeyiz taşımacılığı işlerinizi uygun fiyatlar karşılığında güvenle yaparız. Hem çalışma temponuzdan uzun süre ödün vermeden hem de ofis malzemelerinize zarar gelmeden hızlı bir şekilde taşınmanızı sağlayabiliriz.

Çeyiz taşımacılığı da ofis taşımacılığı gibi ayrıca dikkat edilmesi ve titizlenilmesi gereken konulardan biridir. Her ne kadar modern bir zaman diliminde yaşasak da geleneksel izleri hala günlük yaşamımızda ve hayatımızda önemli kararlara neden olacak süreçlerde sürdürmeye devam eden bir toplumuz. Evlilik gibi durumlarda da hala geleneksel adetler kendini belli ediyor. Evlilik öncesinde özenle hazırlanan çeyizlerin de evlendikten sonra yaşanacak eve dikkatli bir şekilde taşınması gerekir. Ailelerin ve evlenecek kişilerin özenle seçtiği birçok parça dikkatle evlerden alınıp yeni çiftin evine sorunsuz bir şekilde nakledilmelidir. Son zamanlarda daha fazla talep gören çeyiz taşımacılığı alanında da Semt Nakliyat olarak çeyizin bir yerden bir yere sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşınması hizmetini de vermekteyiz. İstanbul içinde çeyizinizin ister beyaz eşya gibi elektronik parçaları olsun isterseniz de çeyizlik olarak hazırlanan eşyalar gibi küçük parçaları olsun güvenle ve rahatlıkla taşınmasını sağlarız. Çeyiz taşımacılığı ile çeyiz sandıklarınızı da yeni evinize kolay ve sorunsuz bir şekilde taşınmasını gerçekleştirebiliriz.Şehir İçi ve Şehirler Arası

Bir yerden bir yere eşya taşımak kolay gibi gözükse de oldukça zor bir iştir. Bu nedenle deneyimle ve tecrübeli, bu işi profesyonel olarak yapan kişilerden ya da şirketlerden yardım almak en doğru karardır. İstanbul gibi metropol şehirlerde de zaman oldukça değerlidir. Şehir içi ve şehirler arası taşınmalar da dâhil nakliye konusunda tüm ihtiyaçlarınız için Semt Nakliyat isimli firmamızda profesyonel destek alabilirsiniz. Bu sayede taşınma ya da nakliye işlerinizi profesyonel kişiler tarafından konforlu ve kolay bir şekilde gerçekleştirebiliriz.

İstanbul içinde isterseniz aynı yakada ya da Anadolu ve Avrupa Yakaları arasında eşyalarınızı rahat bir şekilde taşıyabiliriz. Nakliye söz konusu olduğunda sadece eşyalar bir yerden bir yere taşımak gibi düşünebilirsiniz. Fakat taşınma söz konusu olduğunda şehir içi olsa dahi profesyonel bir hizmet almak, taşınma telaşı içinde işiniz oldukça kolay hale getirecektir. Özellikle kırılacak eşyalarınızın özenle taşınması için nakliye söz konusu olduğunda profesyonellik, işlerinizi çok daha kolay ve konforlu bir şekilde halletmenizi sağlayacaktır. Küçük kırılacak parçaların yanı sıra birbirinden ayrılmayan büyük hacimlere sahip eşyaların taşınması da şehir içinde dahi olsa oldukça meşakkatli bir iştir. Taşınmak kendi başına oldukça sorunlu ve zorlu bir süreç olabilirken, Semt Nakliyat gibi profesyonel bir firmadan yardım almak en pratik ve mantıklı çözüm olacaktır. Taşınma işinizi en kısa sürede ve profesyonelce gerçekleştirebiliriz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve fırın gibi beyaz eşyaların taşınmasına da ayrı bir özen göstererek taşırız. Bu tip elektronik ürünler şehir için taşımasında bile dikkatle kaldırılmalı, taşınmalı ve yeni yerine yerleştirilmelidir. Taşınma sırasında sizin için kıymetli olan eşyaların kaybolmadan güvenli ve şehir içinde sorunsuz bir şekilde nakil edilmesini profesyonel bir yardımla sağlarız.